Внимание, сейчас актуально:
Админские права на 3 месяц - 18.85 Eur!
Download BATTLE CSS v34
BATTLE.LV FAQ
VIP услуги в сервере

Чтобы писать надо залогиниться

Всего: 25873
CS:S BATTLE.LV Pablic 1 and 5 servers
1. connect 159.148.102.135:27015 (CSS Pablic Mega)
2. connect 159.148.102.135:27019 (DD2 24/7)


Комментируем сервер, что надо добавит, убрать, изменить и по мере возможности мы постараемся всё сделать. Комментируем понятно, желательно с силками на скачку, команды и.т.д так будет нам проще и быстрее :) Самое главное без жаргонов, так как мы не сильны в них и сами неиграем :)

Komentējam serveri, kas trūkst, kas vajadzīgs, ko izmainīt vajag un citas jūsu vēlmes kas ir saistībā ar css mega/pablic. Pēc iespējām un varēšanas centīsimies tās piepildīt. Vēlams, runāt saprotami, ja vajadzība pievienojat linkus/komandas/palgina noisaukumus..... tā būs vieglāk saprast ko jūs vēlaties izmainīt un kapēc.

NEW!!!
1. ADD #1 map:
- cs_estate_source
- de_inferno_pro
- de_vertigo
- de_alivemetal
- de_alexandra

2. Update Mp3

3. !rs ON

mappack download --> [https://www.sendspace.com/file/draf2h]CLICK HERE[/url]
5
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7
0
Ko Jūs izdarījāt ar 5 serveri... tur taču nevar paspēlēt. Pirmkārt ALL talk - on un otkārt raunda sākumā tiklīdz sāc skriet skan mūzika un treškārt he sprādziens vnk. besī laukā! Atgrieziet standartu atpakaļ!
1
Уважаемый z3f5 serveris bija pilnīgi tukš, tauta prasīja izklaides inovācijas, mēs uzlikām un taga vakaros for fun tur spēlē

Mosties, mosties reiz, svabadais gars, Celies un salauzi kalpības spaidus.
0
skaidrs... pabrīdināšu pārējos lai nespēlē! ;) iešu pirmajā!

2017-01-07 18:02:31 Добавил:
Real time monitorings+ tie kas spēlē uz skaņu var aizmirst par to! Tad jau vajadzēja uzreiz ļaut ar čītiem spēlēt un miers- tad gan būs daudz spēlētāju!!
0
Piekritu z3f5 par 5 serveri, ieprieks bija labak! Nevar vairak sarunaties ar komandas biedriem, jo ari preteja komanda visu dzird.Muzikas ari liekas par daudz. Bet plusi ari ir, neviens vairs nebloke :)
0
Практикант blldzr- velreiz atkartoju, kads ieprieksh ? tur jau 2 meneshus ieprieksh neviens nespeleja, toties taga skat 17 speletaji, un tas ir svarigi vismaz mums

Mosties, mosties reiz, svabadais gars, Celies un salauzi kalpības spaidus.
0
ГЛАВНЫЙ АДМИН БАТТЛА pozis tad jau vajag likt visas DD2 mapas modifikācijas kā green, winter un t.t... savādāk nav ipashi interesanti un parasto dd2 mapi pievienot pie 1 servera, lai var normāli paspēlēt! Savādāk nav izvēles ka tikai spēlēt DD2 pie konkurentiem!
0
spēlēju dd2 serveri katru dienu, un parasti, kad caur sviedriem un asinīm savācās vismaz 4x4, nereti pārtop par 10x10. neaiztieciet manu dust serveri, yo. un dd2 green katru reizi 90% sūdzas par framerate dop, kad ir daudz cilvēki, tpc mnl vajag arī megā likt atpakaļ parasto. Ja tie kas grib super custom neizslēdzamas skaņas un krāsainus starus, jau to atrod otrā dd2 serverī. Mūsu dd2 man patika ar to, cik ļoti vienkāršs un ortodokss viņš bija. nevjg sabojāt to pavisam :(
1
Ar saund pirms rauda ir labi pietiekami, bet granātām gan var ņemt nost un vairāk gan neko nelikt klāt visus tos lazerus utt , bet varetu .
5# serveri ieviest votemap un tur tikai de_dust map ka piemeram- de_dust2_specter, de_dust2_water de_dust2_wn
de_dust2_green de_dust2[halo]
de_dust2_specter - ieteiktu pastīties baig cool!
de_dust2_water
de_dust2_winter de_dust2_wn


UN specter kas tik tiešām man iepatikās


P.S rakstu šo jau otro reizi, un vēlētos dabūt atbildi jā liksim vai ne vai uz pagaidu laika ;) Domaju ka uz jaunām mapēm parādīsies vairāk spēlētāju ;) http://www.counter-files.ru/css-maps/de/index07.shtml

Laboja NaNi 2017-01-08 03:40:11
0
Piekriitu NANi

Cienījamais z3f5 Un skatos ka tu gribi lai serveri ir tadi kaa tu velies un viss pec tavam velmem. un poh galiigi ko citi velas utt,,, Counter Strike Source / V34 serveri ir 100iem vai pat vairak, luuk ej un spele tur tajos serveros kur viss ir pec tavam velmem ;) Battle neies darit tavas prasibas ;) Jo vairak jaunumi serveros, jo vairak speletaju rodas ;) Piekritu Pozis, jo tiesam tagad 5 serveri ir vairak speletaju nekaa agraak,


BATTLES GALVENAIS ADMINS pozis varbut tiesam varetu wnk palaist balsosanu par kaut ko jaunu nevis gaidit seit spriedumus un stridesanas :D
0
kāds tur jaunums, ja visas tās mapes ir huigames, un tas tajā pašā brīdī tas ir iemesls kāpēc spēlēju dd2 9/10 stundām ko vispār battle serveros pavadu, tieši battle dd2 serverī?

un paceļ roku abi divi cilvēki, kas spēlē dd2, jo tur ir jaunas nade skaņas un all talks, par kuru visi kā viens, vienmēr sūdzas?

un ja reāli paskaties.. visvairāk cilvēki nāk brīžos, kad ir vismaz daži cilvēki to begin with, un to parasti izdaru es, pasaucot 2-3 draugus un serveris tad piepildās ātri. varbūt arī tie 2k unbani par mat varēja palīdzēt LOL
Laboja Tonijs 2017-01-08 05:01:18
0
Praktikants Tonijs Skatos beidzot Bildi iemacijies / jeb atradi kaa ielikt :D
0
Vajag kartes kur ir meži, papardes utt, vobšem meži, daba. Savādāk vienas ēkas un tuksneši

Mosties, mosties reiz, svabadais gars, Celies un salauzi kalpības spaidus.
1
0
cs_jungle
Laboja stass 2017-02-05 17:30:11
0
Практикант stass Ja neesi pamanījis, tad tada karte jau serverī ir

Mosties, mosties reiz, svabadais gars, Celies un salauzi kalpības spaidus.
0
Kartes kur ir daba uz zaljumi :)

de_atlantis http://gamebanana.com/maps/164381
de_wanda http://gamebanana.com/maps/19140
de_lost2 http://gamebanana.com/maps/20724
de_rush http://gamebanana.com/maps/19321
de_yucatan http://gamebanana.com/maps/177526
de_westcoast http://gamebanana.com/maps/75868
de_alps http://gamebanana.com/maps/25392
de_hogsatra http://gamebanana.com/maps/20034 Stokholmas Rajons
de_recon http://gamebanana.com/maps/71771
HOSTI
cs_axe http://gamebanana.com/maps/166539
cs_calm_pro http://gamebanana.com/maps/160785
cs_kvartal http://gamebanana.com/maps/159511
cs_militia_classic http://gamebanana.com/maps/33111
cs_meridian http://gamebanana.com/maps/29283
cs_assault_v2 http://gamebanana.com/maps/10544 Assaults ar 32 max speletaju skaitu.

Izskatiju vsiu gamebannana shie visi atrastie normalie.

Laboja .qoodbeep. 2017-02-05 19:02:00
0
ne mogu zajti na server. Byla karta russka, pri zagruzke pishet : Your map [maps/de_russka.bsp] differs from the server's
Изменил Shnur 2017-08-04 13:20:45

2017-08-04 13:21:25 Добавил:
4to ne tak u menja, help 0o
0
Sadzēries Shnur Eto zna4it perka4at css nada ja tak zdelal i fso pashol.
0
ГЛАВНЫЙ АДМИН БАТТЛА pozis 1. serverī vajag izņemt mapi de_russka viņa neiet.
1

RainboW сказал:

ГЛАВНЫЙ АДМИН БАТТЛА pozis 1. serverī vajag izņemt mapi de_russka viņa neiet.ok, izņēmu

Mosties, mosties reiz, svabadais gars, Celies un salauzi kalpības spaidus.
0
Nezinu, bet man viedoklis par all talk iekš #1 servera ir negatīvs. Sāksim ar to, ja ir daudz cilvēku, tad nav iespējams dzirdēt, kur ir pretinieks, kā arī, ar komandas biedriem nav iespējams sarunāt, kur kopīgi dotes/uzskriet. Tas vēl būtu sīkums, bet, ieskaitot to, ka all talkam kopā vēl nāca tāda iespēja, ka visi redz, ko raksta komandas biedriem, kas atņem vēl lielāku iespēju uz komandas spēli.

Es esmu pret all talk. Nezinu kā ir ar pārejiem, bet fīča ne visai.
0
BATTLES DRAUGS wooofeR +
0
ДРУГ БАТТЛА wooofeR Piekrītu.
0
Ok, atslegts. Ja vajag, tad admini var islaicigi pashi ieslegt, bet defolta bus atslegts

Mosties, mosties reiz, svabadais gars, Celies un salauzi kalpības spaidus.
1
Besī, kad raunda beigās automātiski pārmet uz citu komandu, tobiš Tu spēlē ct visi t ir miruši un pēkšņi tu esi t un Tevi nošauj. Kāda tam ir jēga?
Tāpat īsti neredzu jēgu, ka Tu redzi, cik atņem hp, tas nav interesanti. Pa lielam tas ir minimāls wh.
0

RainboW сказал:

Besī, kad raunda beigās automātiski pārmet uz citu komandu, tobiš Tu spēlē ct visi t ir miruši un pēkšņi tu esi t un Tevi nošauj. Kāda tam ir jēga?
Tāpat īsti neredzu jēgu, ka Tu redzi, cik atņem hp, tas nav interesanti. Pa lielam tas ir minimāls wh.man gan loti patik kad redzi cik atnem ar granatu hp!
0
Vot pozis vislaik man saka, ka salīdzinu šo serveri ar konkurentu serveri, bet kā nesalīdzināt, ka jūs pilnīgi esat uztaisījuši tādu pašu.

Pat bumbu var atminēt, uzminot pareizu vadu.
0

RainboW сказал:

Vot pozis vislaik man saka, ka salīdzinu šo serveri ar konkurentu serveri, bet kā nesalīdzināt, ka jūs pilnīgi esat uztaisījuši tādu pašu.

Pat bumbu var atminēt, uzminot pareizu vadu.es bomzu serveros nespeleju! nezinu ka tas ir !
0
Battles varonis RainboW Rainbow tev nav vienalga? Izskatas tev nekas nepatiik, tad ludzu nespele, ir taksh krievu serveri.
0
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7
Сейчас другие смотрят
Новые темы
Новый комментарий

Ностальгия ;))

Ответил: Badsanta

Активист [b]Anna[/b] да анка у кого дети а кто работает все при деле я сам туника заэожу потролить :)

Ностальгия ;))

Ответил: Anna

Уважаемый [b]Badsanta[/b] Да я вообще офигела, зашла смотрю а там 3 человека на сервере на сайте вообще никого практически... Неужели все обзавелись детьми и телик смотрят? =)) Я в игры вообще какой год не играла, не тянуло тоже, я сейчас вечер свободный что то захотелось но блин втф никого нету =))

Ностальгия ;))

Ответил: Badsanta

Активист [b]Anna[/b] ех старая были времена было весело шас вот пусто совсем народ вырос терь в другие игры играет :thumbsup:

Ностальгия ;))

Ответил: Anna

Уважаемый [b]Badsanta[/b] Да я что то совсем мохом покрылась в своей повседневной жизни и работе. Хочу мяяяса срач по микрофону и орущих детей!

Ностальгия ;))

Ответил: Badsanta

Активист [b]Anna[/b] чё решила тряхнуть так сказать да :axaxaxa::axaxaxa::axaxaxa::axaxaxa: История успеха или ты не ЛВ живёшь [i]Изменил Badsanta 2019-01-17 19:04:13[/i]

Ностальгия ;))

Ответил: Anna

Здарова развалина :zlooi: Какого вообще смайлы мои любимые теперь для ВИПов? Что за жирные годы? =)) [i]Изменил Anna 2019-01-17 19:02:57[/i]

Ностальгия ;))

Ответил: Badsanta

ОООООО старая прювет:axaxaxa::axaxaxa::axaxaxa: Да все выросли давным давно как сама поживаешь? [i]Изменил Badsanta 2019-01-17 19:01:18[/i]

Weekly Number (14.01.19)

Ответил: vadim

15

Weekly Number (14.01.19)

Ответил: Padaroshkin

14

Weekly Number (14.01.19)

Ответил: Massive Attack

66

Weekly Number (14.01.19)

Ответил: NIKS00

Weekly Number (14.01.19)

Ответил: Gamer4Life

Weekly Number (14.01.19)

Ответил: vadim

Weekly Number (14.01.19)

Ответил: Beeps

Weekly Number (14.01.19)

Ответил: MELLNAIS

Weekly Number (14.01.19)

Ответил: NIKS00

Visi aicinati

Ответил: Schopa

Weekly Number (14.01.19)

Ответил: =Бэлфорт=

Weekly Number (14.01.19)

Ответил: SperMan

Weekly Number (14.01.19)

Ответил: vadim

Rambler's Top100

a_A


Error:Ошибка: Table '.\web\graph' is marked as crashed and should be repaired